img

М. ЛЬВІВ , ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА 54

ЧАС РОБОТИ 8:30 - 20:30

+38(096)-98-98-594

+38(093)-87-77-554

+38(099)-08-26-048

 

Як забрати носогубні складки

Корекція носогубних складок

Корекція носогубних складок — косметична процедура, що дозволяє розгладити зморшки, повернути нам молодість і колишню привабливість. Корекція носогубних складок рекомендована в будь-якому віці. Носогубні складки псують наш зовнішній вигляд в будь-якому віці. Вони ніяк не пов’язані зі старінням шкіри.

У молодому віці ця проблема продиктована яскравим вираженням емоцій, яке поступово відкладає відбиток у вигляді складок носогубного трикутника, що посилюється особливостями анатомічної будови обличчя.


Показання:

Утворені в юності складки стають більш вираженими оскільки шкіра втрачає еластичність, носогубні складки сильно псують зовнішній вигляд і додають віку. Таким чином, вирішувати проблему найчастіше доводиться вже тоді, коли вона стає досить явною.

Чим раніше почати боротися з цим тим кращим буде ефект і тим довше він збережеться.

Процедура:

Лікар тонкою голкою вводить філлер в шкіру і заповнює обсяг тканин.

Звучить просто, але процедура вимагає від лікаря високого професіоналізму.

Результат:

Процес старіння — це не тільки виникнення зморшок, в носогубній складці а й зменшення обсягу тканин на щоках і вилицях, виділення слізної борозни, елементарне «сповзання шкіри» вниз.

Зміни, як ви бачите, відбуваються на всіх рівнях. Ось чому потрібно коректувати не тільки зону носогубних складок, а й сусідні зони.

Наші роботи по контурній пластиці